One tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
One tree Hill

One tree hill
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Всичко за София Буш

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 298
Join date : 05.09.2008

Всичко за  София Буш Empty
ПисанеЗаглавие: Всичко за София Буш   Всичко за  София Буш Icon_minitimeСъб Сеп 06, 2008 1:01 pm

Както и за другите и за нея - да слагаме всичко тук
Върнете се в началото Go down
https://oth-fenforom.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 298
Join date : 05.09.2008

Всичко за  София Буш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за София Буш   Всичко за  София Буш Icon_minitimeСъб Сеп 06, 2008 7:15 pm

Всичко за  София Буш 004410
Име: София Ана Буш
Прякор: Соф
Родена: 8.07. 1982 година, Лос Анджелис, Калифорния, САЩ
Височина: 1,69 см
Семейно положение: омъжена за Чат Mайкъл мъри (16.04.2005 - досега) в момента разделени
Биография: Родена и отгледана в Пасадена, Калифорния, Буш започва актьорската си кариера от сцената на училищния театър. Печели конкус за красота "Pasadena Rose Queen".
Предстои да снима филмите "Stay Alive" и "John Tucker Must Die". През 2005 година излезе филмът с нейно участие "Supercross", в който си партнира с Дарил Хана и Робърт Патрик. Първата й роля в киното е в комедията "Van Wilder" (2002) с Раян Рейнолдс и Тара Рейд. Има
участие и в продукцията на НВО "Point of Origin" с Рей Лиота и Джон Легуизиамо. А също така и в независимия филм "Learning Curves". Епизодично се появява и в сериала Клъцни-Срежи (Nip/Tuck), в ролята на бисексуална тинейджърка. Отебязва и гост участие в сериала на WB "Сабрина - вещицата" ( Sabrina The Teenage Witch). На 16 април 2005 година се омъжва за Чад Майкъл Мъри.
Любопитни факти:
- обича да прави албуми с изрески от вестници и списания.
- в свободното си време чете и се забавлява с приятели.
- участва в кастинк за ролята на Кейт Бреустер в Терминатор 3 и дори работи няколко дни, но е сменене от Клер Дейнс, защото директорът Джонатан Мостоу решева, че Буш е твърде млада за ролята.
- възпитъник на братството Капа-Капа-Гама от Университета на Южна Калифорния.
- баща й Уилям Буш е фотограф на звезди, а майка й - Морийн - управител на фото-студио.
- любимият й сериал е "Law & Order: Special Victims Unit" (1999).
- любими музиканти - Aerosmith, Josh Kelley, Maroon 5, Damien Rice and N.E.R.D.
Върнете се в началото Go down
https://oth-fenforom.bulgarianforum.net
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 298
Join date : 05.09.2008

Всичко за  София Буш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за София Буш   Всичко за  София Буш Icon_minitimeСъб Сеп 06, 2008 7:17 pm

Намерих из нета кратко интервю
Ролите ти в хоръра "Остани жив" и комедията "Джон Тъкър трябва да умре" са толкова различни от Брук в One Tree Hill?

София:Филмът на ужасите ми се стори забавен,защото бях казвала,че никога няма да играя в подобен филм.Но когато получих сценария,така се вживах,че цяла седмица след това спях на запалена лампа и подскачах при най-малкия шум.В "Джон Тъкър трябва да умре" героинята ми е леко откачена и беше наистина забавно.

Кой е любимият ти филм на ужасите?

София:"Предизвестена смърт" е просто невероятен.По принцип си падам по психологическите трилъри!

От какво се страхуваш в реалния живот?

София:Скърцания и удари в нощта.Когато съм на ново място,ми трябват поня две седмици,за да се адаптирам към шумовете,които сградата издава.Едва тогава мога да спя добре.Имам много приятели ,чиито къщи са омагьосани.Аз също имам призрак,който живее на втория етаж на къщата ми.

Вярно ли е,че тренираш бокс?

София:Една от приятелките ми от колежа е побъркана на тема фитнес.Понякога ме мъкне със себе си и двете играем кикбокс.Харесва ми,страхотно ,агресивно,забавно!По време на снимките на "Остани жив" Джон Фостър,който преди е тренирал бокс,започна уж на шега да го прави с нас.Доста неща научих.Един от бодигардовете ни също ни показа това-онова.Така че получих нещо като миниуроци по бокс по време на работа!

Как беше с Ашанти на снимачната площадка на "Джон Тъкър трябва да умре"?

София:Това момиче ми харесва страшно много,просто не можете да си представите!Притежава заразителен смях,толкова смешен,като избухне.Прекарахме си чудесно!Направихме й серенада с едно от нейните парчета,пяхме чрез усилвател.Майка й беше там,записа всичко на видео.Голям купон беше!
Върнете се в началото Go down
https://oth-fenforom.bulgarianforum.net
Sponsored content





Всичко за  София Буш Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за София Буш   Всичко за  София Буш Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Всичко за София Буш
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
One tree Hill :: Специално за Брук/Брукас-
Идете на: